Adrasan Tekne Turu

Yusuf Kaptan Hakkında

Kaliteli hizmet anlayışımız ve 13 yıllık deneyimli personelimiz ile siz değerli misafirlerimizi Antalya’ya bağlı Adrasan’ın doğal güzellikleriyle buluşturuyoruz. Yusuf Kaptan isimli, özel yapım 80 kişi kapasiteli büyük ve konforlu teknemizle Türkiye'nin Maldivleri olarak bilinen Adrasan Suluada'ya günlük turlar düzenliyoruz. Turlarımızda yemek, meyve, çay ve bisküvi ikramlarımız mevcuttur. Türkiye’nin en güzel tatil cennetlerinden Adrasan ile ilgili detaylı bilgiyi web sitemizin ilgili kısmında bulabilirsiniz. Türkiye'nin Maldivleri Suluada’nın şifalı sularına ve daha bir çok doğal güzelliğe doğru eşsiz bir gezintiye çıkarıyoruz. Turlarımızda bir yandan eşsiz doğanın tadını çıkarırken bir yandan size sunduğumuz konforun eşliğinde ailenizle ve dostlarınızla vakit geçirebilirsiniz.

Kaptanımız Tahir Arslan, milli parklarda sahil koruma olarak çalışan babası Yusuf Arslan’ın yanında ömrünü denizlerde geçirmiş, deniz tutkunu bir “denizci”dir. Sizleri bir denizci farkıyla uçsuz bucaksız mavilikte benzersiz bir seyahate davet ediyoruz

Amacımız, siz değerli misafirlerimizin, güzel ve eğlenceli anlar geçirmesi, şehir hayatının verdiği yorgunluktan deniz ve yeşilin verdiği huzurla kurtulmanız.

Bunun dışında, sahibi olduğumuz Arkadaş Otel'de sizi ağırlamaktan da mutluluk duyarız. Hafta sonu bir gün tekne turumuza katılabilir, bir gece otelimizde kalıp diğer gün farklı rotadaki tura katılabilirsiniz.

to top button